Przedszkole rekrutacja na rok szkolny 2018/2019
W ramach rekrutacji mamy  do zaoferowania dla Państwa 3 oferty w zależności od czasu obowiązywania  „umowy o świadczeniu usług edukacyjnych”;

1. Czesne 0 zł przez pierwszych 6 miesięcy, 250zł przez kolejne – w przypadku podpisania umowy na okres 12 miesięcy.
  2. Czesne 0 złpierwsze 12 miesięcy, 250 zł przez kolejne w przypadku podpisania umowy na okres 24 miesięcy.
  3. Czesne 250 zł/miesiąc – w przypadku podpisania umowy na okres krótszy niż 12 miesięcy

WPISOWE do naszej placówki (opłata jednorazowa) wynosi – 250 zł, a  opłata za żywienie wynosi 11 zł/dzień pobytu dziecka w przedszkolu, zajęcia dodatkowe 0 zł.

W ramach oferty zapewniamy:

• całodzienne wyżywienie ( śniadanko, obiadek, podwieczorek)
  • miłą, wykwalifikowaną kadrę
  • opiekę psychologa ,logopedy
  • naukę języka angielskiego codziennie
  • zajęcia muzyczne ,plastyczne,
  • ściankę wspinaczkową, mini siłownię, akrobatykę,
  • cykliczne spotkania z teatrem, ogrodzony plac zabaw
  • nowoczesne, przestronne, kolorowe sale dydaktyczne,

Bardzo dobre przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole !

Cały obiekt jest monitorowany (wszystkie sale,plac zabaw, parking)

W przypadku dzieci nie zapisanych do „ZIELONEGO DOMKU” lub po godzinach pracy:
  • 1 godz. – 10 zł
  • 1 dzień – 50 zł (w tym całodzienne wyżywienie)

Przedszkole działa na podstawie Ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (Dz. U. z2004r. nr 256, poz. 2572 z późn. zm.) – rozdział 8, rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 stycznia 2008 r. w sprawie rodzajów innych form wychowania przedszkolnego, warunków tworzenia i organizowania tych form oraz sposobu ich działania (Dz. U. Nr 161 poz. 1080, Dz. U. Nr 143 poz. 839 z 2011r.) .

Decyzja o wpisie placówki do ewidencji prowadzonej przez Urząd Miasta Kielce : Nr 69 z dn. 17.09.2010r. Osobą prowadzącą przedszkole jest mgr Agnieszka Czaja.
Zapraszamy do pobrania karty zgłoszenia poprzez link Karta zgłoszenia do zielonego domku lub w placówce

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w celu zapoznania się z warunkami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji niezbędnych do podjęcia trafnej i satysfakcjonującej państwa decyzji.