Żłobek

Czesne –  Żłobek Maluch  (dzieci w wieku powyżej 1 do 2,5 lat)
w godzinach 7.00-17.00 550 zł (plus wyżywienie 10zł/dzień – trzy posiłki)

Druga gałąź naszej działalności obok działalności typowo przedszkolnej „ZIELONEGO DOMKU” . Jesteśmy do dyspozycji w razie potrzeby zajęcia się państwa dzieckiem, czy to na godzinę, dzień, tydzień , czy każdy inny czas potrzebny do załatwienia ważnej sprawy lub w okresie, gdy z jakiegoś powodu dziecku nagle trzeba znaleźć inną opiekę. Można na nas liczyć w czasie ferii i wakacji.

Wszystkie jesteśmy nauczycielkami i opiekunkami całym sercem i z powołania… i nic , co dziecięce nie jest nam obce .

Krótko mówiąc: „… fachowo… opiekujemy się dziećmi troskliwie, nauczamy cierpliwie, karmimy zdrowo, zabawiamy radośnie, obserwujemy, kształtujemy, zachęcamy, rozwijamy wyobraźnię i wspomagamy w rozwoju pięknego małego człowieczka”.