Żłobek

Żłobek  Zielony  Domek

Wpisowe do naszej placówki (opłata jednorazowa) wynosi -100 zł.

w godzinach 7.00-17.00   —,– zł  (plus wyżywienie 12 zł/dzień – trzy posiłki) – dzieci w wieku powyżej 1 roku do 2 lat 6 miesięcy

Żłobek to druga gałąź naszej działalności, działamy na podstawie wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Nr 7/2019 .

Zajmiemy  się państwa dzieckiem, czy to na godzinę, dzień, tydzień , czy każdy inny czas potrzebny do załatwienia ważnej sprawy lub w okresie, gdy z jakiegoś powodu dziecku nagle trzeba znaleźć inną opiekę. Można na nas liczyć w czasie ferii i wakacji.

Wszystkie jesteśmy nauczycielkami i opiekunkami całym sercem i z powołania… i nic , co dziecięce nie jest nam obce .

Krótko mówiąc: „… fachowo… opiekujemy się dziećmi troskliwie, nauczamy cierpliwie, karmimy zdrowo, zabawiamy radośnie, obserwujemy, kształtujemy, zachęcamy, rozwijamy wyobraźnię i wspomagamy w rozwoju pięknego małego człowieczka”.